Cybex slnečník ke kočárku Priam

Doprava 2,49 €,Do mesiaca
Doporučená ponuka Feedo.sk

Do mesiaca • 1 variant2,49 €95 % • 7 412 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

Druh
slnečníky
čierne

• , zakúpené v Aladdin kočíky

• Super tieni
    • Dá sa polohovať
    • Hodi sa ku kočíku
    • Farba čierna, na leto priťahuje slnko

So slnečníkom sme spokojný, funkciu spĺňa a to je pre nás hlavné. Farba by mohla byt seda aby neťahala toľko slnko ale aj tak sme spokojný lebo sa hodi k nášmu sedemu Priamu. Keď slnko zapadá tak strieška nestačí a vtedy nám slnecnik veľmi pomáha . Odporúčam všetkým ktorý majú Priam

Druh
slnečníky
čierne

Renomovaná nemecká spoločnosť založená v roku 2005 Martinom Posey. Ako otec dvoch detí chcel vyvíjať produkty najvyššej kvality a poskytovať najvyššiu úroveň bezpečnosti, a preto z hľadiska bezpečnosti majú produkty Cybex všetky potrebné certifikáty a rad nezávislých vysokých hodnotenie z bezpečnostných testov (vrátane Stiftung Warentest, ADAC, OAMTC). Cybex čalúnenie je tiež podrobené prísnym testom na obsah škodlivých látok. Sú testované na pevnosť, odolnosť voči nečistotám alebo napríklad stálosť farieb. Potvrdenie najvyššej kvality a skvelého dizajnu sú prestížne ceny Red Dot Design Award. Spoločnosť Cybex spája nemeckej technologické znalosti a spoľahlivosť s moderným dizajnom a komfortom.

Individuálne nastaviteľný slnečník s UVP50 + chráni dieťa pred slnkom a možno ho pripevniť na rám kočíka.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Aladdin kočíky